tagasiside
innove
tagasiside

Lp eesti keele kui teise keele õpetajad!!!

Anname teada, et 2016 mais ilmub kirjastuselt Kirjatark uue õppekava järgi koostatud

5. klassi eesti keele õpik vene õppekeelega koolidele sarjast
„Minu eesti keel“  Inga Mangus, Merge Simmul.


Õppekomplekti kuulub:  1 õpik;  töövihik koos eraldi sõnastikuga; õpetajaraamat lahtiste värviliste töö-, sõnade töö-, kontrolltöölehtede ja tõlkeharjutustega; helisalvestised; esitlused PowerPointis (uue sõnavara, grammatikateemade ja pildimaterjaliga); grammatikavideod; ülesriputatavad grammatikatabelid ning digiharjutused Learning App-is.

Hulgihind:
• Õpik 19.80 EUR;
• Töövihik koos sõnastikuga 11.20 EUR;
• Õpetajaraamat lahtiste värviliste töö-, sõnade töö-, kontrolltöölehtede ja tõlkeharjutuste ning grammatikatabelitega 36.20 EUR;
• Lisaks on tasuta kasutatavad www.kirjatark.ee kodulehel helisalvestised, esitlused PowerPointis (uue sõnavara, grammatikateemade ja pildimaterjaliga), grammatikavideod ning digiharjutused Learning App-is.
• Hindadele lisandub käibemaks 9%

PS! Juunis 2016 ootavad õpikute autorid teid praktilisele koolitusele, kus viiakse läbi  näitlikud tunnid, kuidas töötada 5. klassi õppekomplektiga. Samuti saate häid ja kasulikke soovitusi, kuidas töötada sarja “Minu eesti keel” 1. – 4. klassi õppekomplektiga.  Koolituste täpse info aja ja koha osas saadame aprillis.

Õppematerjale saab tellida:
www.kirjatark.ee
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel 56 245 080

Samas sarjas „Minu eesti keel“ Inga Mangus, Merge Simmul on varem ilmunud:

1. klassi õppematerjal: 2 õpikut, töövihik lahtiste töölehtedega, õpetajaraamat lahtiste töölehtedega, 2 CD;
2. klassi õppematerjal: 2 õpikut,  töövihik lahtiste töölehtedega, õpetajaraamat lahtiste töölehtedega, 2 CD);
3. klassi õppematerjal: 2 õpikut,  töövihik lahtiste töölehtedega, õpetajaraamat lahtiste töölehtedega, 3 CD, grammatikaringid).
4. klassi õppematerjal: 1 õpik,  töövihik koos eraldi sõnastikuga, õpetajaraamat lahtiste värviliste töö- ja kontrolltöölehtedega,  CD-dega (kuulamistekstid, pildimaterjal ning lisamaterjal tõlkeharjutuste, sõnade tööde ja kontrolltöödega), ülesriputatavad grammatikatabelid ning digiharjutused.