Aastakoosoleku Töötuba nr2

Töötuba nr 2: Liidu tegevuse kajastamine koduleheküljel – mida ja kuidas?

Kommentaar: Viide on lisatud. Eesti Õpetajate Liidu koduleheküljel on aga viited nendele aineliitudele, kes on EÕLi liikmed. Meie liit ei ole pidanud vajalikuks veel EÕLi liikmeks astuda. 

Töötoa juhid: Evelin Müüripeal See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja

Tiina Kuurmaa - See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. MEIS Haridusprogrammide Keskusest

Töötoas osales 3 õpetajat.

Probleem:

Kodulehekülg on uuendatud. Liidu tegevuses on toimunud ka muutused. Kas aga õpetaja leiab koduleheküljelt kogu vajamineva info? Info liidu tegevusest ei jõua alati õpetajani nii kiiresti, kui oleks vaja. Probleemiks on nii inimressurssi nappus kui ka liidu rahalised võimalused. Kas kodulehekülg soodustab ja toetab eesti keele kui teise keele õpetajate info hankimist erialaliidu tegemiste kohta?

Tõstatatud küsimused:

1. Kas kodulehekülg peaks hõlmama lisaks koolitustele ja materjalidele muud infot, mis on vajalik eesti keele kui teise keele õpetaja igapäevatöös. Mis laadi see info on?

2. Kuidas mina- õpetajana- saaksin ja tahaksin tõstatada kodulehel mulle olulisi teemasid, et kaasata kolleege arutlema ja mõtlema erialaga seonduvatel teemadel?

Huvi liidu tegevuse kajastamise vastu koduleheküljel tundis ainult 3 õpetajat. Ettepanekuid tehti koduleheküljele linkide lisamiseks ja suhtlemiseks liidu liikmete vahel. Esitati küsimus, et kas aineliitude lingi all on viide EKTKÕLi koduleheküljel.

Ettepanekud:

Kommentaar: Seda ettepanekut toetasid kõik koosolekul osalejad . Meiliaadressid on lisatud.

edukalt eesti keele eksamid ja jätkavad õpinguid eesti keeles.

Kommentaar: See ettepanek ei leidnud toetust.

Kommentaar: Viited eelpool nimetatud linkidele on lisatud.

4. Aineliitude lingi all peaks olema viide ka EKTKÕLi koduleheküljele

Arutelu: 1. Liidu liikmete nõusolekul lisada koduleheküljel ka liikme meiliaadress. 2. Esitada koduleheküljel statistika, kui paljud liidu liikmete õpilastest on sooritanud 3. Täiendada kodulehekülge järgmiste linkidega: TEA Kirjastus, Koolielu, Riigi Teataja. .
Copyright © MTÜ Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liit 2018