tagasiside
innove
tagasiside

Eesti Keele kui Teise Keele Õpetajate Liit organiseerib 20.- 22. augustil 2010 õppereisi-suveseminari

Õppereisi-suveseminari eesmärk:
* laiendada silmaringi ja saada täiendavaid teadmisi eesti ajaloo, kultuuri-loo ja kirjanduse kohta;
*
arendada koostööd ja vahetada kogemusi eesti keele kui teise keele, eesti keeles aineid õpetavate õpetajate, soome ja saksa keele õpetajate vahel.

Õppereis  algab  Tallinnas 20. augustil. Koguneme kell 10.45 bussijaamas. Kell 11.00 alustame reisi Läänemaa suunas. Siirdume mööda ranniku äärt teekonnale marsruudil Nõva - Noarootsi - Haapsalu. Nõvast alates imetleme Põhja-Läänemaa loodust: männimetsi, laulvaid liivasid ja kauneid randasid, külastame ilmselt kõige väiksemat kirikut Eestis - Püha-Olevi kirikut, kirikaeda, Veskijärve jm. Noarootsis külastame kuulsat Noarootsi gümnaasiumi ja Saare külas Saare mõisa ja Lückholmi muuseumi, kus uurime ja õpime tundma rannarootslaste ajalugu ja kultuuri. Vahepeal sööme lõunat ja õhtuks jõuame Haapsalu lähistele ööbimiskohta. Laupäeva  veedame Vormsi saarel, kus tutvume saare vaatamisväärsustega. Õhtul naudime Valge daami päevade melu ja vaatame Valge Daami etendust. Pühapäeval külastame Matsalu Rahvusparki keskust ja teeme paadimatka roostikusse. Seminaril esinejad selguvad peatselt.

Varuks on veel mõned üllatused ja seminaril esinejad...

 

Osalejad:

Osaleda saavad liidu liikmed (kel ei ole liikmemaksuvõlga), eesti keeles aineid õpetavad õpetajad (nt ühiskonnaõpetuse ja muusikaõpetajad), võõrkeeleõpetajate liidu liikmed (soome ja saksa keele õpetajad).

 

Registreerimine ja osavõtumaks:

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Registreerimisel palume teatada  osaleja ees- ja perekonnanimi, liit/ selts, töökoht/ amet, e-posti aadress ja kontakttelefon.

Osavõtumaksu 700 krooni palume  kanda EKTKÕLi arvele 10220024390016.    Selgitusse märkida:  Oppereis

Pärast osavõtumaksu laekumist saate kinnituse, et te olete kantud  õppereisil-suveseminaril osalejate nimekirja

Õppereisi kava koostas Ulvi Vilumets.  E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..

Õppereisi läbiviimist toetab Haridus-ja Teadusministeerium.

Ene Peterson, EKTKÕLi juhatuse esimees  Tel: 53 47 38 36